Logo

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najciekawsze informacje i aktualności regionu

Częstochowa, podobnie jak cały teren Jury Krakowsko – Częstochowskiej ma w sobie wciąż nieodkryty potencjał. Położenie zachęca do uprawiania sportu, rekreacji i aktywnych form turystyki. Częstochowa. Brama na Jurę to mobilna aplikacja mapowa dla miłośników jazdy na dwóch kółkach (Android oraz iOS). Aplikacja umożliwia skorzystanie z gotowych, zaproponowanych tras rowerowych ale także wyznaczenie własnej, ze zdefiniowanym poziomem trudności. Dzięki nawigacji możemy wyznaczyć trasę rowerową w trzech dostępnych trybach: turystycznym, miejskim i szosowym. Dodatkowo pokaże nam profil wysokościowy, umożliwi zapisanie i podzielenie się trasą z innymi użytkownikami oraz pobranie śladu gpx bezpośrednio na telefon. Na mapie znajdziemy najlepsze propozycje wycieczek po okolicach - wpisanej w pejzaż Jury - Częstochowy. Przejazd ułatwią opisane punkty orientacyjne wraz ze zdjęciami.

Z aplikacji dowiemy się również ile kalorii spalimy, wybierając konkretną trasę, ile zaoszczędzimy na paliwie czy też ile mniej CO2 wyemitujemy do atmosfery, wybierając ten ekologiczny środek transportu. Dodatkiem do aplikacji jest dedykowana strona www, która posiada te same funkcjonalności co aplikacja, a ponadto pozwala na stworzenie trasy, jej zapisanie i przesłanie do aplikacji.

Projekt Częstochowa. Brama na Jurę zrealizowano przy wsparciu finansowym miasta Częstochowy.

 

Korzystamy z cookies

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...